Warsztaty radzenia sobie ze stresem dla dorosłych i dzieci

Print Friendly, PDF & Email

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowym projekcie realizowanym przez nasze Stowarzyszenie. W ramach projektu „Oswoić stres- warsztaty radzenia sobie ze stresem” można skorzystać z udziału w:

  • Otwartych Warsztatach Radzenia Sobie ze Stresem dla Dorosłych, których celem jest rozwinięcie umiejętności radzenia sobie ze stresem, z trudnymi emocjami. Warsztaty są skierowane dla osób, dla których ważna jest profilaktyka w zakresie zachowania zdrowia psychicznego. Tematyka warsztatów obejmuje zagadnienia związane z problematyką stresu oraz konstruktywnymi metodami radzenia sobie z nim i z emocjami. Warsztaty te są nakierowane na doświadczenie różnych technik radzenia sobie ze stresem. Dla osób dorosłych przeznaczonych jest 11 spotkań warsztatowych. Mają one charakter otwarty, co oznacza, że możesz wziąć udział w jednym lub we wszystkich warsztatach.

Spotkania rozpoczynają się w drugiej połowie czerwca  2017r., w godz. 17:00 do 20:00. Każdorazowo po warsztatach odbędzie się relaksacja.

  • Warsztatach Oswajania Stresu dla Dzieci

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat. Mają one charakter otwarty, co oznacza, że dziecko może wziąć udział w jednym lub we wszystkich warsztatach. Dla dzieci przeznaczono 7 spotkań.

Dzięki Warsztatom Twoje dziecko:

– pozna wielobarwną paletę emocji,

– nauczy się rozpoznawać emocje, nazywać je i wyrażać,

– pozna sposoby radzenia sobie ze stresem,

– poprawi relacje z rówieśnikami,

– pełniej zrozumie otaczający je świat emocji, a co za tym idzie pozytywnie wpłynie na jego samoocenę.

Każdorazowo po warsztatach odbędzie się relaksacja.

Warsztaty odbywać się będą od czerwca do sierpnia 2017r. w godz. 16:30 do 18:30

 

Dodatkowo w ramach projektu jest możliwość bezpłatnego, indywidualnego kontaktu z psychologiem. Zapisy są przyjmowane telefonicznie.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 509-407-509 lub za pomocą poczty elektronicznej: promoc@op.pl

Projekt „Oswoić stres- warsztaty radzenia sobie ze stresem”

jest dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego