Zaraź się wolontariatem

Print Friendly, PDF & Email

Stowarzyszenie Centrum Społecznego Rozwoju oraz Stowarzyszenie na rzecz Profilaktyki Pomocy i Rozwoju Psychospołecznego ProMoc z Łazisk Górnych od września 2011r. realizuje projekt „Zaraź się wolontariatem – zastosowanie mentoringu w organizacjach pozarządowych powiatu mikołowskiego”, współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw obywatelskich. Projekt przeznaczony jest dla młodzieży w wieku od 17-25r.ż. Jego odbiorcami są osoby, które są aktywnymi wolontariuszami, bądź planują nimi zostać.

Celem projektu jest wzbudzenie w młodych ludziach chęci zaangażowania się w działalność charytatywną oraz obudzenie w nich pasji, zainteresowań oraz zapoznanie z konstruktywnymi metodami spędzenia czasu wolnego.

W ramach projektu młodzież nauczy się m.in. jak tworzyć projekty, nakręcić film, weźmie udział w treningu interpersonalnym, warsztatach filmowych oraz weekendowych szkoleniach wyjazdowych. Projekt przygotowuje do roli wolontariuszy w organizacjach pozarządowych, a zakończy go zorganizowanie gali wolontariatu, na której nagrodzeni zostaną wolontariusze.

Pragniemy podkreślić, iż spotkania, a także udział zainteresowanych osób w projekcie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!!!!!!

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 509407509, bądź email: promoc@op.pl., zarzad@csr.biz.pl

Spotkania Informacyjne dla osób zainteresowanych projektem „Zaraź się wolontariatem – zastosowanie mentoringu w organizacjach pozarządowych powiatu mikołowskiego”

W dniach:

20 września 2011r. (wtorek) w godzinach od 18.00 – 20.00

30 września 2011r. (piątek) w godzinach od 16.00-18.00

odbędą się spotkania informacyjne dla wszystkich zainteresowanych projektem, gdzie zapoznamy obecnych i przyszłych wolontariuszy ze szczegółowym planem udziału w projekcie.

Pamiętajcie, że liczba miejsc do udziału w projekcie jest ograniczona!!!

 

zaraz_sie_1200