Warsztaty rozwoju osobistego

Print Friendly, PDF & Email

Warsztaty rozwoju osobistego dla dorosłych przeznaczone są dla osób, które chcą poznać siebie lepiej, dostrzec swoje zasoby, potrzeby, dokonać konstruktywnych zmian w swoim życiu. Na warsztatach będą poruszane następujące zagadnienia: asertywność, prawidłowa komunikacja, radzenie sobie z emocjami  przyjemnymi i nieprzyjemnymi, przeżywanie i wyrażanie emocji, obraz siebie, poczucie własnej wartości. Warsztaty będą odbywać się raz w tygodniu przez 3 h.

Dużą zaletą jest fakt, iż warsztaty będą prowadzone w małych grupach.
Można wziąć udział w całym bloku tematycznym lub w poszczególnych spotkaniach.
Planowany termin  rozpoczęcia warsztatów –  wrzesień 2013r.

Trwają zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje, w tym terminy spotkań, miejsce spotkań już wkrótce na stronie internetowej oraz facebooku.

Organizujemy również wyjazdowe warsztaty rozwoju osobistego dla dorosłych, które są przeznaczone dla osób, które chcą popracować nad sobą w otoczeniu pięknej przyrody, dobrych warunków bytowych, chcą oderwać się od dnia codziennego i skupić swoją uwagę tylko na sobie i swojej zmianie. W/w warsztaty będą obejmować podobną tematykę co warsztaty stacjonarne. Będą trwały 3 dni (piątek, sobota, niedziela) w sumie 14h.Warsztaty będą organizowane w średniej klasie pensjonatach lub hotelach.
Trwają zapisy, szczegółowy termin zostanie podany po zebraniu grupy. Liczba miejsc ograniczona.