Trening relaksacyjny

Print Friendly, PDF & Email

Dzisiejsze czasy wiążą się z dużym tempem życia, spotykamy na swej drodze różne trudności, przeciwności dnia codziennego zarówno w pracy, jak i w domu, rodzinie. To wszystko i wiele innych czynników może powodować stres.

Trening relaksacyjny jest skierowany do osób, które pragną nauczyć się odreagowywania nieprzyjemnych emocji, poznać różne techniki radzenia sobie ze stresem.

Trening ten daje możliwość, dokonania autoanalizy podatności na stres, poznania swoich przekonań stresotwórczych, poznania dotychczasowych strategii radzenia sobie ze stresem, a także poznania siły pozytywnego myślenia, przećwiczenia nowych, konstruktywnych sposobów radzenia sobie ze stresem, metodami relaksacji, wizualizacji, pracy z ciałem. Trening składa się z czterech 3 godzinnych spotkań. Spotkania będą się odbywać raz w tygodniu.

Trening będzie przeprowadzony w małych grupach.

Trwają zapisy, szczegółowe terminy oraz miejsce spotkań zostaną podane po zebraniu grupy. Liczba miejsc ograniczona.

Cennik dostępny będzie wkrótce.

Oferujemy również :Trening relaksacyjny wyjazdowy, który jest świetną propozycją na spędzenie przyjemnego, odprężającego weekendu w sprzyjającym otoczeniu połączonego z autoanalizą siebie pod kątem radzenia sobie ze stresem,       a także poznawaniem i doświadczaniem konstruktywnych metod relaksacyjnych. 2 dniowy trening zostanie zorganizowany w średniej klasie pensjonacie lub hotelu i będzie trwał 10h.

Trwają zapisy, szczegółowy termin rozpoczęcia treningu zostanie ustalony po zebraniu grupy.

Cennik dostępny będzie wkrótce.