Coaching – Nowa oferta Stowarzyszenia

Print Friendly, PDF & Email

Coaching to towarzyszenie drugiej osobie w procesie wzmacniania pożądanych dla niej zachowań, myśli i przekonań.  Jest to sposób rozwoju w, którym coach wspiera swojego rozmówcę, wykorzystując różne metody, w lepszym poznaniu siebie, swoich możliwości i przekonań. Celem procesu jest między innymi zbudowanie nowych nawyków, które pomogą danej osobie w znalezieniu właściwej drogi w życiu oraz w byciu skuteczniejszym w podążaniu nią.

Zapraszam na sesje coachingowe wszystkich, którzy chcą przypatrzeć się swojemu zachowaniu, znaleźć właściwe dla siebie rozwiązania. Chętnie wejdę w rolę dobrego towarzysza podróży do nowej jakości życia. Wszystko czego potrzebujesz masz już w sobie, pomogę Ci to znaleźć i odpowiednio wykorzystać. Proces coachingu składa się z 6-8 około godzinnych sesji w zależności od potrzeb indywidualnych osoby. Sesje odbywają się na zasadach wymiany lub za niewielką opłatą, to Ty decydujesz ile chcesz zapłacić.

Z wykształcenia jestem psychologiem. Na co dzień pracuję jako konsultant personalny, posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Ukończyłam kurs przygotowujący do roli coacha, a obecnie jestem w trakcie akredytacji przygotowującej mnie do egzaminu.

Zachęcam do kontaktu

Renata Rodriguez Parysz

Tel. 501603377 lub 509407509